BROUWEN VOOR EEN PUBLIEK - CANTILLON

Brasserie Cantillon © JL Flémal
Adres:
Brasserie Cantillon - Musée Bruxellois de la Gueuze
Rue Gheude 56
1070 Brussel (ANDERLECHT)
KAARTEN: Google Maps
Touring Route Planner
Tel.: +32 (0) 2 521 49 28
E-mail : info@cantillon.be
Reservatie :
Fax:+32 (0) 2 520 28 91
We zijn niet verantwoordelijk voor mogelijke wijzigingen van data en/of programma's. Gelieve contact op te nemen met de organisator voor uw vertrek.
De brouwsels voor het publiek worden sinds 1980 georganiseerd en zijn een traditie geworden in het Brusselse en internationale culturele leven. Het is de gelegenheid bij uitstek om een van de lokale fruitbieren te ontdekken, koel gefermenteerd in een vat. Op het programma: brouwprocessen, filtratie en hopdosering, koken van de wort, pompen van de wort in een koelbak en traditioneel schoonmaken van de vaten.
- zaterdag 6 november 2010
- zaterdag : 06:30-17:00
Commentaar:
De brouwerij opent haar deuren om 6u30. De eerste rondleidingen beginnen om 7u en gaan elk 1/2 u door tot 16u. Croissants en koffie worden aangeboden tot 8u30.